PROFİLİMİZ

Firmamızın kuruluşunda görev alan Ertan ÖZDEMİR 1970 Ankara doğumlu olup 1984 yılında Dekorasyon Bölümünde Vitray ile tanışmış Güzel Sanatlar Fakültesi’nin değerli hocalarından vitray eğitimi alıp konusunda başarılı bir öğrenci olarak 1987 yılında mezun olmuştur. Vitray alanında stajını Şekip Oğuz gibi değerli vitray sanatçısının yanında yapıp, diplomasını aldıktan sonra 2,5 yıl gibi bir zaman dilimde Ankara’daki  en iyi vitray sanatçılarının yanında bilgi ve becerilerini pekiştirerek 1989 yılında ÖZDEMİR VİTRAY adı altında Ankara’da faaliyetlerine başlamıştır.

             Faaliyete başladığımızda amacımız prensiplerimizden asla taviz vermemek, prensiplerimizin ise sistemli, disiplinli, taahhütlerini zamanında yerine getiren, sanatımızı en kaliteli ve titiz bir şekilde icra edip, değerli müşterilerimize sunmak olmuştur.

             Yaptığımız işlerde camın rengi, transparanlığı, ışık oyunları ve  yarattığı hava insanı büyüleyen bir tutku...Bu atmosfer içersinde 13 yılı aşkındır sanatımıza duyulan haz ve gayretlerimizle hep daha iyiye gitmeye, daha mükemmeli bulmaya ve eksikliklerimizi görerek tamamlamaya çalışıp her geçen gün çıtamızı daha yükseğe çıkarmak için gayret gösterdik.

             Vitray alanındaki çalışmalarımızda gördüğümüz en büyük eksiklik ve sıkıntı vitray malzemelerinin temini ve özellikle ithal camlardır. Vitray sanatçılarına da faydalı olabilmek için ithalatçı firmalarla görüşüp, piyasadan daha ucuza ve kaliteli malzeme temin etmeye çalıştık. Vitray malzemelerinde özellikle Bevel (Kristal), İthal Camlar (Opal, Spektrum, Katetral vb.), Bakır Folye olmak üzere bir çok malzemenin satışına başlamış olup vitray sanatçılarına ve sanata gönül verenlerin hizmetine sunuyoruz. Bizi arayıp fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.